statystyki szczegółowe

Aktualności

Trzy punkty na rozpoczęcie rundy wiosennej.

• autor: bunieczkaa, 2011-04-04 19:25

Dnia 3.04.2011 r. odbył się mecz pomiędzy BAZALTEM WOJCIECHÓW a ZRYWEM UBOCZE. Pierwsza kolejka rundy wiosennej okazała się bardzo szczęśliwa dla naszego zespołu. Po zaciętym meczu zwyciężyliśmy naszego przeciwnika 6:1.

Początek spotkania był bardzo zacięty, obie drużyny miały po kilka niewykorzystanych okazji, zawodnicy bronili skutecznie dostępu do swoich bramek. Pierwszego gola  w 30 minucie spotkania zdobył nasz zawodnik - Michał Rybkiewicz, do bramki trafił po raz kolejny pod koniec pierwszej części spotkania.

Druga połowa meczu należała już do Zrywu, hat-tricka zaliczył Michał Rybkiewicz, swoje okazje wykorzystali również Krystian Kicuła, nasz kapitan Kuba Niebieszczański oraz Krzysiek Czaprowski. Bazalt tylko raz zdołał pokonać naszego bramkarza Radka Przybyła, który podczas tego spotkania spisywał się wyśmienicie.

Mecz prócz bramek obfitował również w żółte kartki, które otrzymali Paweł Czolij, Mariusz Cybulski, Michał Rybkiewicz oraz dwie -Leszek Kicuła, który w 70 minucie musial opuścić boisko. W kartkach gospodarze nie ustępowali nam na krok, zobaczyli tyle samo żółtych kartoników i również ich zawodnik, w 75 minucie opuścił pole gry.

Skład Zrywu: Radek Przybył, Mateusz Bryniak ( 46 min.Krzysiek Czaprowski), Michał Rybkiewicz, Łukasz Skoczeń, Leszek Kicuła, Krystian Kicuła, Paweł Czolij, Jakub Niebieszczański, Michał Niebieszczański, Mateusz Sroczyński, Mariusz Cybulski

Rundę wiosenną rozpoczęliśmy bardzo dobrze, przeskakując o jedno miejsce w tabeli. Zapraszamy serdecznie na kolejne spotkanie, dnia 10 kwietnia 2011 r. o godzinie 15.00 na boisku sportowym w Henrykowie.